Як вибрати хорошу косметику

Пріобретая косметичну продукцію в магазині mymakeup.com.ua, кожна їх нас переслідує свої цілі. Одна намагається прикупити багато і побільше, тому що обмежена в фінансах. Інша — довго і скрупульозно теж за невеликі гроші купує собі якісний продукт — трохи, але зате якісно. Остання категорія — це ті, хто вибирає відмінну якість, а фінансова сторона їх не хвилює. Тому у них і вибір товару великий.

Кожна жінка хоче виглядати красивою і молодий, не залежно від фінансових можливостей і віку. Потужна індустрія і чудова реклама перетворили косметику в таку ж потреба як пити, їсти або одягатися. Відповідно, як і в одязі, в продуктах харчування, так і в області косметики, є різні рівні якості і різні ціни на таку продукцію.

Як правильно вибрати косметику?

vybrat_xoroshuju_kosmetikuНу, природно, потрібно в першу чергу дивитися на термін придатності. Якщо фірма-виробник обіцяє термін придатності товару до трьох років і більше значить в ньому закладені консерванти та інші шкідливі речовини, Тут палиця з двома кінцями: буде і користь, але буде і шкоду. Пам’ятайте, що хороша косметика має термін придатності не більше ніж шість місяців. І звичайно ж така косметика, замість шкідливих консервантів в своєму складі містить натуральні речовини: рослинну бензойну кислоту, сорбінову кислоту, ефірні масла, вітамін Е та ін. Такий косметичний товар іноді повинен зберігатися в холодильнику. Цей момент в інструкціях і анотаціях обов’язково обмовляється. Крім того, якісна косметика ніколи сильно не пахне, тобто не має яскраво виражених ароматів. Це ознака того, що продукт з натуральними інгредієнтами. Наступне на що ви повинні звернути увагу — країна, що випускає товар. Краще купувати косметику, виготовлену в країнах з схожим кліматом і відомих брендів. До таких країн належать: США, Франція, Італія, Німеччина. Купуючи косметику, вибирайте товар однієї фірми. Якщо ви використовуєте в своєму макіяжі декоративну косметику, то тут можна експериментувати, фантазувати і змішувати, тобто в цьому випадку строгість не так вже й доречна. Важливо тільки не перестаратися з макіяжем, в якому ви повинні виглядати природно.

Натуральна і органічна косметика.

vybrat_xoroshuju_kosmetikuПрактіческі все фірми стверджують, що їхня продукція натуральна, ефективна і безпечна, ніж продукція інших фірм. Часто це виявляється не правдою. Не може бути продукція якісної, якщо в її складі всього лише три відсотки натуральних компонентів. Інші ж фірми, взагалі в своїх інструкціях пишуть тільки корисні речовини, які входять до складу продукції, не вказавши при цьому шкідливих складових.

Як же дізнатися, що в косметиці натуральні речовини?

У світі косметики є таке поняття, яке називається органічної косметикою. У звичайних косметичних магазинах і супермаркетах її зустріти не можливо. Природно, і ціни на неї високі. Продається вона в спеціалізованих бутиках. В її складі близько ста відсотків натуральних речовин. Це говорить про те, що рослинні складові такої косметики були вирощені з чистих екологічних районах і в ній відсутні хімічні барвники та консерванти.