Як правильно вибрати відтінок помади

Власницям карих очей йтимуть коричневі і бежеві відтінки помад. Дівчатам з більш темними очима слід вибирати помаду пастельних тонів, а саме світло бежевий або ж блідо рожевий. Що стосується блакитнооких дам, то їм найкраще підійдуть рожеві відтінки, причому будь-який насиченості, крім того на їх губах чудово буде виглядати помада яскраво-червоного кольору, вишневого або винного.

Дівчатам з зеленими очима варто віддавати перевагу рожевим тонам, а також на їх губах добре буде виглядати помада яскраво-червоного kylie jenner помады, теракотового, оранжевого кольору.
   

  
Підбираємо помаду за кольором волосся

1. Блондинкам з ніжно-білій шкірою добре підійдуть всі ненасичені відтінки рожевого. Для створення денного макіяжу краще використовувати помаду персикового кольору або рожевого, а ось для вечірнього макіяжу — помаду сливового або коралового кольору. Головне, щоб всі ці кольори були ненасичених відтінків, в іншому випадку ви будете надто блідою. Такому кольором волосся слід утриматися від яскраво-рожевого, оранжевого і яскраво-червоного відтінку помади.
2. Рудоволосим дівчатам з блідою шкірою рекомендують зупиняти свій вибір на помадах коричневого, коралового, коричнево-персикового, темно-рожевого і сливового квітів. З насичено рудим кольором волосся також добре будуть гармоніювати гарячі і теплі тони рудого. Для створення ефектного вечірнього макіяжу можна використовувати помаду бордових відтінків. Не рекомендується: вогненно-червоний, помаранчевий і яскраво-рожевий колір помади.

3. Чорне волосся і смаглява шкіра. З таким кольором волосся добре виглядають живі відтінки, наприклад, глибоко рожевий і червоний колір. Ефектніше на таких дівчат виглядає насичений сливовий і темно-рожевий колір помади. Рекомендують уникати коричневий і кораловий тон помади, так як вони роблять шкіру попелястого кольору.

4. Брюнетки зі світлою шкірою. Перевагою цього кольору волосся і шкіри є те, що під них підходять практично всі відтінки помади. Звичайно ж, є більш вигідні кольору, такі як рожевий, сливовий і яскраво-червоний. Для створення вечірнього макіяжу краще використовувати рубінові відтінки. Рекомендується уникати яскраво-оранжевий колір помади і темні відтінки.