Сублімована кава — правила вибору

ab7fdaaf79b32fefaccdd3320d400909Сублімована кава — правила вибору

Сьогодні наша мова піде про сублімованому кави. Як правильно вибрати продукт, щоб уникнути підробки? Про це і поговоримо.

Ще багато століть тому про таке напої, як кава, мало хто знав. Для європейців він вважався смачним екзотичним напоєм. Але через час, завдяки своєму неповторному аромату і вишуканому смаку він отримав велику популярність і став найулюбленішим напоєм у багатих родинах, так як інші верстви населення не могли його придбати з-за дорожнечі. Лише через ще якийсь час його могли собі дозволити й інші шари населення.

Як відомо, залежно від смаження кавових зерен, існує багато різновидів цього смачного і ароматного напою. Чим замінити каву? Крім натуральної кави в зернах, існує також і розчинну каву, на приготування якого не потрібно витрачати багато часу. На відміну від натуральної кави, він володіє слабкими смаковими якостями, хоча при його обробці намагаються зберегти їх максимально. Розчинна кава має кавові частинки різної форми.

Різновиди кави

Сублімована кава є одним з різновидів розчинної кави (що це за продукт, читайте тут. Він відрізняється лише тим, що він максимально наближений до натурального кава не тільки по насиченості напою, але і за його смаковими якостями. І завдяки цьому, сублімована кава до елітного напою. Завдяки складному технологічному процесу, а також високим енергетичним витратам виробництва, даний вид кави отримав, порівняно з іншими видами розчинної кави, досить високу ціну. Для виробництва більш дешевих сортів використовують сировину низької якості. Крім того, також використовуються і різні штучні ароматизатори.

Як же правильно вибрати якісний сублімована кава, відрізняючи його від підробки?

При купівлі такого кави, в першу чергу, потрібно уважно подивитися на гранули. Великі і щільні пірамідальні гранули, що мають світло-коричневий колір, говорять про гарному якості кави. В гарячій воді такі гранули швидко розчиняються, і на поверхні напою утворюється тонка біла плівка.

Як вибрати сублімована кава

Якщо, подивившись на дно банки, ви побачите кавовий порошок, то це свідчення того, що кава є низької якості і при його виготовленні були порушена технологія виробництва. Звичайно ж, необхідно звертати увагу і на виробника сублімованого кави. Ті фірми, які давно відомі на світовому ринку, не будуть порушувати технологію виробництва.Багато вважають, що вживання розчинної кави може завдати шкоди здоров’ю.

Сублімований є новим видом кави, в якому зберігаються всі смакові й ароматичні якості натуральних зерен кави. І, на думку багатьох вчених, він не може завдати жодної шкоди для здоров’я.