Особенности женских эко прокладок

Засоби особистої та інтимної гігієни для жінок це дуже актуальна тема. Її важливість полягає в тому, що сучасний ринок косметичних та гігієнічних засобів має дуже широкий асортимент аналогічної продукції, яка з них вибрати? Это дуже складный вопрос. На сьогоднішній день, бренд Genial Day пропонує брендовые екопрокладки для жінок. Що це за екопрокладки і в чому їх відмінність будемо розбиратися. Про це повідомляє http://uacharm.com/.

Эко прокладки для жінок

Суттєве відмінність цих продуктів полягає в тому, що Genial Day це не просто іноземний бренд. Прокладки, випускаються під цією маркою, поставляються в Росію, тобто виробляються вони за кордоном. Даже з урахуванням поставок, ціна таких гігієнічних прокладок істотно нижче, ніж у продукції з світовою популярністю. По качеству этих эко прокладок слід відзначити, що вони:
 Зготовані за міжнародними стандартами, які в цій категорії (гігієна та здоров’я) значно вище, ніж Російські.
 Самі прокладки дуже тонкі і мають м’яку поверхню.
 Структура прокладки дозволяє дихати, навіть при використанні впродовж тривалого часу.
 Використовується в них матеріал має хлопкову, але не тканну основу, що швидше в кілька разів поглинає рідину, при цьому запобігає її протікання назад.
 Спеціальне вставка з аніону убиває бактерії та запобігає їх розмноженню в ситуаціях, коли у жінки довгочасно немає можливості замінити прокладку, відповідно відсутність бактерій всередині прокладки не допускає появи неприємного запаху.
 Технічні особливості таких прокладок допомагають підтримувати мікрофлору важливої ​​частини жіночого організму навіть у критичні дні.
 Додаткова пропитка зовнішньої поверхні екологічного прокладки позбавляє жінок від неприємних відчуттів у вигляді забиття або жжінні при тривалому циклі критичних днів.
 Статистика жінок, які вже використовують екологічні прокладки цього бренда в складні періоди свого життя, говорить про те, що якість цієї продукції залишилися задоволені абсолютно все, без виключення. Хорошая абсорбация, нежная тканевая поверхность, 100% впитываемость рідини будь-якої консистенції — це основні переваги нових екологічних прокладок.